Apie mus

Apie mus

Mūsų komanda nuolat ieško įdomių produktų, naujų prekinių ženklų kitose Europos šalyse. Tokiu būdu mes nuolat atnaujiname ir plečiame asortimentą. Prekes, parduodamas Rubaiplius.lt el. parduotuvėje, mes atrenkame itin kruopščiai, tam, kad mūsų pirkėjai turėtų galimybę išsirinkti kokybišką stiliaus aprangą bei aksesuarus. Užsakymus savo klientams pristatome naudodamiesi tik pripažintų ir patikimų tarptautinių siuntų kompanijų paslaugomis. Jei Jums netiko užsakytas pirkinys, per 14 dienų galite jį grąžinti mums, o mes grąžinsime Jūsų pinigus. Mes esame pasirengę Jums padėti bet kuriame prekių užsakymo etape.

Mūsų pagrindinis tikslas: Jūsų pasitenkinimas

Mes esame atsidavę ir pasišventę gero verslo kūrimui, todėl klientai yra pagrindinis mūsų rūpestis. Mums labai svarbu būti arčiau Jūsų, todėl bendraudami su Jumis siūlome asmeninį kontaktą ir pagalbą, kad ir kur bebūtumėte.

Mes laikomės aukščiausių internetinio saugumo ir patikimumo standartų

Visi Rubaiplius.lt veiksmai internete yra vykdomi remiantis Europos ir vietos įstatymais. Mes gerbiame Jūsų privatumą. Visą informaciją, kurią gauname apie Jus per mūsų interneto puslapius, naudojame atsakingai ir atsargiai.

Kartu judame pirmyn

Dirbame, kad užtikrinti geriausią aptarnavimą. Tūkstančiams klientų mes suteikėme savo platų ir kruopščiai atrinktą produktų spektrą, ir su laiku įgyjame vis daugiau naujų patenkintų klientų. Pirkti iš mūsų – verta.


MŪSŲ MISIJA – kurti vartotojui galimybes dažniau ir efektyviau pirkti internetu, suteikiant jam išskirtinio lygio aptarnavimą. MŪSŲ VIZIJA – tapti patraukliausia vartotojams drabužių bei įvairių aksesuarų el. parduotuve Lietuvoje.


Peržiūrėkite prekių katalogą, turime puikių pasiūlymų

Klientų atsiliepimai

Dėkoju. Prekė patiko.

Aptarnavimas malonus. Viskas labai puiku. Dėkoju dar karta.

Romas K.
Sveiki, esu labai patenkintas pirkiniu. Dydis tinka, spalva atitinka pavaizduotą nuotraukoje, viskas labai gerai. AČIŪ:) Sėkmės Jums.
Linas V.
Džiaugiuosi atradęs jūsų parduotuvę. Puikus aptarnavimas ir aukštos kokybės drabužiai. Labai norėčiau, kad dar prekiautumėte vyriškais diržais.
Andrius Kamarauskas
Prekę gavau vakar, esu labai patenkintas. Švarkas geresnis negu tikėjausi, didelis ačiū už greitą pristatymą.
Robertas
Esu patenkintas kaskart pirkdamas drabužius Jūsų internetinėje svetainėje, greitas pristatymas, drabužiu kokybė gera, visada pirksiu pas Jus! Dėkoju!
Marius R.