Didelių dydžių vyriški rūbai

Pasaulyje vis daugėja nestandartinio kūno sudėjimo vyrų, kurie nori ir gali atrodyti stilingai ir gražiai. Rūbų paieška stambiems, aukštiems ir pilniems žmonėms gali užimti nemažai Jūsų brangaus laiko. Taupydami Jūsų laiką, siūlome įsigyti kokybiškų drabužių, neišeinant iš namų. Jeigu jums netinka standartiniai dydžiai, mes jums siūlome apkūniems ir aukštaūgiams žmonėms skirtus kokybiškus ir stilingus drabužius už protingą kainą. Didelių dydžių paieška neretai yra galvos skausmas tiems, kas juos dėvi. Stambūs vyrai nori atrodyti elegantiškai ir respektabiliai turbūt daugiau nei kiti, todėl didelių dydžių vyriški rūbai vis labiau tampa aktualūs. Dėvėdami netinkamus rūbus, jie atrodo dar blogiau – į akis krenta visi trūkumai, vizualiai padidinamos apimtys.

Labai sunku pasiūti drabužius, kad jie būtų pakankamai laisvi ir patogūs, kad jie nekaustytų jūsų judesių ir neišryškintų didelių apimčių, tuo pat metu puikiai pabrėžtų jūsų vyriškumą ir eleganciją. Vyriški didelių dydžių rūbai negali būti tiesiog didesnio dydžio, nei standartiniai modeliai. Kaip taisyklė, dažniausiai reikalinga visiškai nauja iškarpa, kuri figūrai suteikia grakštumo. Rūbai stambiems žmonėms dažniausiai būna neišvaizdžių spalvų, beformių siluetų. Bet juk kiekvienas iš mūsų nori apsirengti ne tik šiltai ir patogiai, bet ir madingai.

Džemperiai

Kelnės

Liemenės

Marškinėliai

Marškiniai

Megztiniai

Šortai

Sportiniai kostiumai

Striukės ir paltai

Švarkai

Kokybiški didelių dydžių vyriški rūbai STAMBIEMS ir AUKŠTIEMS vyrams

Didelių dydžių vyriški rūbai. Visų pirma reikia žinoti, kad negalima pirkti didelių dydžių drabužius su daug smulkių detalių – tai gadina bendrą įspūdį apie vyro įvaizdį. Smulkios detalės dar labiau didina figūrą. Tai liečia daugiausia viršutinius vyriškus rūbus. Tam, kad didelių kūno formų vyrui sukurti elegantišką įvaizdį, reikėtų parinkti ryškių aksesuarų, kurie atitrauktų dėmesį nuo didelio  kostiumo, palto ar striukės dydžio. Pasirišę originalų šalikėlį, jūs galėsite paslėpti figūros trūkumus, atitraukdami dėmesį nuo nestandartinės figūros. Būtina tinkamai parinkti spalvas, kurios vizualiai leis sumažinti jūsų dydį. Geriausia rinktis šaltų atspalvių ar juodus viršutinius drabužius ir prie jų derinti ryškių spalvų aksesuarus. Reikia nepamiršti, kad apkūnus vyrai neturėtų rinktis aptemptų rūbų. Tinkamas modelis suformuoja teisingą siluetą, suteikia žmogui tikslumo, lengvumo, užbaigtumo, grakštumo įvaizdį, ryžto bei pasitikėjimo savimi. Drabužiai tai yra saviraiškos priemonė, kuria mes norime išreikšti save ir išsiskirti iš pilkos minios. Didelių dydžių vyriški rūbai – ne išimtis, stambūs žmonės turi i gali atrodyti gražiai.