Internetinėje parduotuvėje www.rubaiplius.lt įsigytas Jūsų prekes pristatome „DPD“ kurjeriu tiek Lietuvoje (su galimybe atsiskaityti grynaisiais), tiek užsienyje, taip pat pristatome ir į artimiausią LpExpress terminalą.

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Prekių pristatymo kaina, kai apmokėjimas išankstinis 2,90 EUR ir kai atsiskaitoma grynaisiais pinigais kurjeriui – 3,90 EUR.

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas (po apmokėjimo gavimo). Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali užtrukti iki 4 d.d.

Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis nuo 8 iki 20 val.

Prekės į Kuršių Neriją pristatomos tomis pačiomis sąlygomis kaip ir visoje Lietuvoje.

Užsakytas prekes išsiunčiame tik iš anksto suderinę pristatymą telefonu. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu.

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Prekių pristatymo kaina į Europos Sąjungos šalis – 15 EUR. Prekių pristatymo kaina į ne Europos Sąjungos šalis – 16 EUR.

Prekes pristatome per 7-20 darbo dienų po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į nuošalesnes vietoves siuntimas gali trukti ilgiau.

Visus mokesčius, susijusius su importo procedūromis užsienyje, sumoka Pirkėjas.

SIUNTOS PRISTATYMO INFORMACIJA KURJERIUI

Prašome tiksliai suvesti savo asmens duomenis, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir susitarti dėl patogaus prekių pristatymo laiko. Nepamirškite nurodyti susisiekimui reikalingo savo telefono numerio. Kurjeris pristatęs užsakytas prekes paprašys pasirašyti prekių pristatymo dokumentą (turėkite savo asmens tapatybės dokumentą).

Priimdami užsakytas prekes, patikrinkite jų būklę bei pasirašykite prekių pristatymo dokumentą. Jei prekių priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar siuntos komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai prekių pristatymo dokumente.