I. Išsirinkite norimą užsisakyti prekę (norimą kiekį ir dydį) ir spauskite „Pirkti“, taip Jūsų pasirinkta prekė atsidurs Jūsų “Prekių krepšelyje”.

II. Toliau galite tęsti prekių paiešką ir (ar) užsakymą arba pereiti prie prekių apmokėjimo, paspaudę “Krepšelis” puslapio dešinėje.

III. Patikrinkite ar pasirinkote visas norimas prekes.

IV. Jei turite parduotuvės dovanų kuponą, įveskite jo numerį ir spauskite “Pritaikyti”.

V. Toliau pasirinkite ar pirksite prekes kaip svečias (“Pirkimas be registracijos”), ar kaip registruotas internetinės parduotuvės vartotojas. Jei dar nesate užsiregistravę mūsų internetinėje parduotuvėje, tą galite padaryti apsipirkimo metu, paspaudę nuorodą “Registruotis”. Taip kito apsipirkimo metu Jums nebereikėtų pakartotinai suvesti prekės pirkimui reikalingų duomenų. Be viso to galite registruotis/prisijungti greitam apsipirkimui, naudodamiesi savo “Facebook” paskyra.

VI. Suveskite visus savo asmens duomenis, reikalingus prekės užsakymo ir pristatymo vykdymui.

VII. Toliau pasirinkite prekės pristatymo ir apmokėjimo būdą:

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu tiesiogiai į el. parduotuvės “Rubaiplius.lt” sąskaitą.

2. Apmokėjimas prekių pristatymo metu grynaisiais pinigais.

3. Apmokėjimas per Paysera. (paspauskite ant savo banko logotipo ir būsite iškart nukreipti į pasirinkto banko internetinės bankininkystės puslapį. Atsiskaitymas už prekes vyksta saugiame banko serveryje, kuriame Jūs vedate tik Jums žinomą informaciją ).

4. Apmokėjimas per Paypal sistema (kreditine kortele).

VIII. Apie gautą prekių užsakymą informuosime Jus elektroniniu paštu.

IX. Taip pat susisieksime su Jumis dėl prekių pristatymo laiko patikslinimo.

Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į mus elektroninio pašto adresu [email protected] arba telefonu +37063070809.