Marškinėliai vyrams

Tikriausiai marškinėliai vyrams yra pati svarbiausia garderobo dalis. Jų spintoje – ne vieni ir ne dveji, kadangi yra gausybė progų, kurioms marškinėliai – pats patogiausias ir labiausiai tinkamas pasirinkimas. Sporto marškinėliai, marškinėliai laisvalaikiui ir net oficialioms progoms tinkantys marškinėliai – rinktis tikrai yra iš ko.

Kaip išsirinkti?

Marškinėlių vyrams asortimentas – be galo platus, todėl pateikiame, į kokius dalykus derėtų atkreipti dėmesį, renkantis sau tinkamiausius.

Medžiagiškumas. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į marškinėlių išvaizdą, bet ir į tai, iš kokios medžiagos jie pasiūti. Kadangi marškinėliai vyrams pasitarnauja visais metų laikais, svarbu nesirinkti 100% sintetinių modelių. Tiek šaltomis, tiek karštomis vasaros dienomis, svarbu, kad jūsų kūnas kvėpuotų. Investuokite į kokybę ir taip užsitikrinkite gerą savijautą ir komfortą.

Apykaklės forma. Apykaklių variantų taip pat yra nemažai: populiariausias “O” apykaklės variantas, “V” formos iškirptė, Polo marškinėliai vyrams – rinkitės tai, kas jums labiausiai tinka. Turėkite omenyje, kad kiekvienus iš jų priderinę prie tam tikrų kelnių galite sukurti ne tik įvaizdį laisvalaikiui, bet ir ne ką prasčiau atrodyti ir oficialaus susitikimo metu.

Spalva. Baltos spalvos marškinėliai vyrams, juodi ar tamsiai mėlyni – šias spalvas savo spintoje rekomenduojama turėti kiekvienam vyrui. Jos – universalios ir labai lengvai pritaikomos ne tik prie klasikinio tipo ir spalvų kelnių, bet ir puikiai atrodys su ryškiaspalviais šortais ar kelnėmis. Vis dėlto patariame nepabijoti ir savo spintą papildyti spalvotais marškinėliais. Taip kiekvienas jūsų derinys turės daugiau šansų būti pastebėtas.

Aplikacijos. Vis dažniau vyrai nebijo išsiskirti iš minios ir renkasi ne tik vienspalvius marškinėlius, bet ir tokius, kurie yra padailinti įvairiomis aplikacijomis bei užrašais. Margi, kamufliažiniai marškinėliai vyrams taip pat atranda savo vietą garderobuose.

Sunku nepaklysti asortimento – modelių ir jų spalvų – gausybėje, tačiau viskas daug paprasčiau, kai žinote, ko jums reikia. Jei negalite apsispręsti ar dvejojate dėl dydžio, esame pasiruošę jus pakonsultuoti ir padėti išsirinkti marškinėlius, kurie atitiks jūsų poreikius.