Kaklaraiščiai

Dalykiškas stilius yra neatsiejamas nuo kaklaraiščio, kuris ne tik puošia vyrus, tačiau taip pat suteikia jiems elegancijos bei išskirtinumo. Rasti tinkamiausią kaklaraištį gali būti sunkus darbas. Pasirinkimų daug, o ir visi atrodo labai patraukliai. Svarbiausia taisyklė – turėti bent kelis skirtingus kaklaraiščius, kurie skirti įvairioms progoms. Individualus kaklaraištis prie to pačio kostiumo gali visiškai pakeisti jūsų stilių.

Ieškodami tinkamiausio kaklaraiščio – nepamirškite, kad jis privalo būti šviesesnis nei kostiumas. Jeigu turite tik vieną kostiumą – tokiu atveju įsigykite kelis šviesesnius kaklaraiščius.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad nors už kostiumą jis turi būti šviesesnis, tačiau už marškinius tamsesnis. Sudėtingos taisyklės? Tikrai ne. Prie to pačio kostiumo galima įsigyti kelių skirtingų spalvų kaklaraiščius bei marškinius, kurie jau iš anksto yra suderinama. Vuolia, būsite pasiruošęs bet kokiais progai.

Sakoma, kad kaklaraiščio raštai bei paveiksliukai turi būti pasirenkami pagal amžių. Kuo daugiau metų – tuo pats kaklaraištis turi būti paprastesnis, be jokio didelio paveiksliuko.

Smulkaus sudėjimo vyrai turėtų rinktis nedidelius, siaurus kaklaraiščius. Ir atvirkščiai, stambesnio sudėjimo vyrai turėtų rinktis ir didesnius kaklaraiščius. Taip bus išlaikytos proporcijos.

Kaklaraiščiai negali siekti kelnių diržo. Lygiai taip pat jis negali būti labai trumpas. Geriausia pasirinkti tokio ilgio, kuris siekia 5 cm į viršų nuo kelnių ilgio.

Nepamirškite, kad vienu metu negalima dėvėti margų kostiumo, marškinių ir kaklaraiščio. Galima sau leisti pasirinkti tik vieną drabužį, kuris formuoja visumą. Geriausia ir skoningiausia, kai tai daro kaklo papuošalas.

Kaklaraiščiai gali būti svarbiausi visos aprangos akcentai. Lygiai taip pat, kaip netinkamai pasirinktas kaklaraištis gali sugadinti bendrą išvaizdą. Svarbiausia apgalvoti, kokius kostiumus ir kokius marškinius jau turite įsigijęs.

Produktų nerasta.