Rodoma 1–60 iš 105

Apatinis trikotažas vyrams

Apatinis trikotažas vyrams – ne ką mažiau svarbi garderobo dalis nei viršutiniai drabužiai. Dažnai vyrams gali atrodyti kitaip, kadangi apatiniai drabužiai, rodos, ne taip matomi ir pastebimi. Deja, yra visiškai kitaip.

Netinkamai pasirinktos apatinės kelnaitės ar kojinės gali sugadinti net ir patį patraukliausią ir stilingiausią įvaizdį.

Apatinio trikotažo tipai

Kalbant apie apatinį trikotažą vyrams, derėtų paminėti pagrindines grupes, kurios yra ypač svarbios, formuojant savo stilių:

  • Apatiniai vyrams. Jie skirstomi į daug skirtingų rūšių: glaudes, šortukus-trumpikes bei trumpikė Šie trys tipai – pagrindiniai ir populiariausi vyrų tarpe. Kaip atskirti, kurie yra kurie? Glaudės vyrams – tai šortukų tipo aptempti apatiniai, kuriuos rekomenduojama derinti pagal šlaunų apimtį. Kita rūšis – šortukai – trumpikės vyrams, kurie dar yra vadinami “boxer” tipo apatinėmis kelnaitėmis. Jie – panašūs į glaudes, tačiau yra trumpesni. Tuo tarpu trumpikės dar kitaip vadinamos “Y” tipo apatiniais, kurios puikiai tinka prie bet kokio tipo kelnių.
  • Kojinės vyrams. Vyrai neretai pamiršta, jog kojinės yra labai matoma garderobo dalis, nepaisant to, kokio ilgio kelnės dėvimos, todėl jas patariame rinktis apgalvotai. Jūsų viršutiniai drabužiai gali atrodyti puikiai ir stiingai, tačiau, jei atsisėdus iš po kelnių apačios pasimatys nublukusios, netinkamos spalvos ar ilgio kojinės, deja, bet jūsų tobulo derinio įvaizdis nueis vėjais. Baltos ir juodos kojinės – klasika, todėl tokių spalvų kojinių turėtų būti daugiausia kiekvieno vyro spintoje, tačiau pastaruoju metu reikėtų nevengti ir ryškių spalvų, kurios gali atgaivinti derinį ir paversti jį ypač madingu. Stilistai pataria nebijoti derinti spalvotas kojines net su oficialiu garderobu. Iš pirmo žvilgsnio toks pasirinkimas gali atrodyti neįprastas, tačiau puikiai padedantis išsiskirti iš minios.

Tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas vyrams padės jaustis patogiai su bet kokio tipo kelnėmis – tiek platesnėmis, tiek kojas aptempiančiomis. Tam reikėtų atsižvelgti ne tik į kojinių ar apatinių tipą, ilgį, spalvą, bet ir medžiagiškumą.

Jei negalite apsispręsti, ką vertėtų įsigyti, visada esame pasiruošę jums pagelbėti ir patarti.