Rodoma 1–60 iš 109

Avalynė vyrams

Avalynė vyrams – garderobo dalis, galinti puikiai užbaigti kiekvieną įvaizdį ir lygiai taip pat jį sugadinti, jei yra pasirinkta netinkamai. Išsirinkti tinkamus batus – labai svarbi užduotis ne tik dėl bendro vaizdo, bet ir dėl sveikatos.

Renkantis avalynę vyrams reiktų atsižvelgti ne tik į jos stilistiką, bet ir medžiagiškumą – žiemą būtina, kad pėda jaustųsi šiltai, tuo tarpu, užklupus karštoms vasaros dienoms, reiktų nepamiršti pasirūpinti, kad kojos kvėpuotų ir visai nesvarbu, ar renkatės atviras basutes, ar sportbačius vyrams. Rinkitės atsakingai, o, kaip žinia, pasirinkimų variantų yra daugybė, tad neabejotinai rasite tai, ko labiausiai norite.

Avalynės rūšys

Avalynė vyrams taip pat pasižymi didele pasiūla, tad savo spintoje kiekvienam derėtų turėti batus, skirtus įvairiems gyvenimo atvejams:

Sportiniai batai. Šio tipo avalynė pastaruoju metu renkamasi ne tik sporto veikloms. Daugelis sportbačius renkasi pačioms įvairiausioms situacijoms ir net juos derina su pakankamai oficialiais drabužiais;

Laisvalaikio batai. Ši avalynė vyrams dažniausiai pasižymi išskirtiniu komfortu ir lengvumu ir yra tinkama dėvėti kiekvieną dieną;

Klasikiniai batai. Kiekvieno vyro spintoje turėtų būti bent viena pora klasikinių batų, skirtų derinti su dalykine oficialia apranga;

Auliniai. Medžiaginiai ar odiniai auliniai batai – labai stilingas pasirinkimas, norint atrodyti madingai ir jaustis komfortabiliai;

Šlepetės ir basutės. Nei viena vasara neturėtų būti praleidžiama, neturint atviros avalynės, kadangi būtent su šio tipo batais pėda “kvėpuoja” ir jaučiasi geriausiai karštomis dienomis.

Ir tai – tik pagrindiniai avalynės vyrams tipai. Batų rūšių yra daugybė, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Jei vis tik esate konkretaus tipo avalynės gerbėjas ir kitų batų nei, pavyzdžiui, laisvalaikio tipo, nepripažįstate, rekomenduojame savo turimos avalynės atsargas paįvairinti skirtingomis spalvomis. Tokiu atveju kasdien atrodysite išskirtinai ir stilingai.

Juodi laisvalaikio batai ar balti sportiniai batai vyrams turėtų būti kiekvieno vyro spintoje, tačiau rekomenduojame į garderobą įsileisti ir ryškių spalvų. Taip tikrai būsite pastebėti ir visada ne tik jausitės patogiai, bet ir atrodysite madingai.