Showing 1–12 of 223 results

Marškinėliai vyrams

Vyrą be marškinėlių galima prilyginti moteriai be rankinės. Tai būtina aprangos dalis, kuri dera prie visko: laisvalaikio aprangos, oficialaus įvaizdžio ar neeilinei šventei skirto drabužių derinio. Tenka pripažinti, kad marškinėliai vyrams stebina savo stilių, kirpimų bei formų gausa, o kasmet besikeičiančios tendencijos vos paveja viena kitą. Tačiau yra keletas marškinėlių tipų, kuriuos privalote turėti savo spintoje.

Polo marškinėliai – nesenstanti klasika, kuri iš pradžių buvo geriau žinoma, kaip tenisui ar golfui skirta aprangos dalis, dabar vyrų pamėgta bei dėvima ir oficialiuose renginiuose bei kasdieną. Populiariausi – vienspalviai, sodrių arba visiškai šviesių atspalvių.

Su piešiniais – šis tipas labai panašus į marškinėlių su užrašais, tačiau labiau orientuotas į piešinius, grafinius spaudinius ir pan. Tai gali būti modelio nuotrauka, mėgstamo žaidimo logotipas, militaristiniai motyvai ir t. t. Marškinėliai su piešiniais yra skirti laisvalaikiui ir labai dera prie džinsų, laisvų šortų bei sportinių batelių.

Šiuo metu itin populiarūs asimetriški, neeilinio modelio vyriški marškinėliai. Jie pasižymi ilgesniu galu, priekiu arba įstrižai, apvalainai suformuotu kirpimu, skirti nebijantiems išsiskirti ir geriausiai dera prie siauresnių ar plėšytų džinsų, nes pastarieji leidžia jiems dailiai priglusti ir atsiskleisti kiek kitokiai, įdomesnei formai.

Nemaža dalis vyrų – užkietėję sporto aistruoliai, todėl savo garderobe jie visada laiko marškinėlius su mėgstamos komandos ženklu, dievinamo žaidėjo numeriu ir pan.

Atėjus šiltajam metų laikui, vyrai pradeda eksperimentuoti marškinėlių užrašais. Dažniausiai jie būna linksmi, sukeliantys šypseną arba sakantys kažką svarbaus. Tai puikus būdas ne tik atrodyti stilingai, bet ir išreikšti savo idėjas, užmegzti temą pokalbiui, todėl smagūs bei išradingi vyriški marškinėliai su užrašais privalo atsidurti kiekvieno vyro spintoje.

Grąžinimo garantija 🇱🇹 Visos prekės Lietuvoje 🇱🇹 Apmokėjimas gavus prekes 🇱🇹 Pristatymas 1-3 darbo dienas 🇱🇹

Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena
Naujiena