Rodoma 1–60 iš 686

Vyriški marškinėliai

Tikriausiai marškinėliai vyrams yra pati svarbiausia garderobo dalis. Jų spintoje – ne vieni ir ne dveji, kadangi yra gausybė progų, kurioms marškinėliai – pats patogiausias ir labiausiai tinkamas pasirinkimas. Sporto marškinėliai vyrams, marškinėliai laisvalaikiui ir net oficialioms progoms tinkantys vyriški marškinėliai – rinktis internetu tikrai yra iš ko.
Vyriški marškinėliai – garderobo dalis, kuri neabejotinai yra viena svarbiausių. Tikriausiai kiekvieno spintoje būtent marškinėliai užima didžiąją dalį turinio. Apsirūpinus didesniu jų kiekiu, deriniai su tomis pačiomis kelnėmis, tačiau vilkint vis kitokius marškinėlius, gali užtikrinti labai įvairialypį bendrą įvaizdį.

Platus modelių pasirinkimas

Vyriški marškinėliai jau seniai neapsiriboja tik klasikinėmis spalvomis ir modeliais. Pateikiame pagrindinių marškinėlių modelių rūšis, kurių kiekviena turėtų rasti savo vietą kiekvieno vyro spintoje:

  • Klasikiniai marškinėliai. Tokie vyriški marškinėliai “O” formos apykakle – modelis, kurį mėgsta beveik kiekvienas. Jis, tiesa, ir puikiai tinka kiekvienam prie bet kokio drabužių derinio. Balti, juodi, tamsiai mėlyni marškinėliai – klasikinių spalvų saugūs variantai. Vis dėlto rekomenduojame nepabijoti ir ryškių spalvų.
  • Marškinėliai su “V” formos iškirpte. Šie marškinėliai taip pat labai populiarūs ir dažnai yra kombinuojami su stačia apykakle. “V” forma deriniui suteiks elegancijos. Jei dar priderinsite tinkamą švarką, puikiai atrodysite net ir oficialesnio susitikimo metu.
  • Polo marškinėliai. Tokie marškinėliai puikiai atrodo dėvimi vasaros metu su šortais ar džinsais. Tam tikruose deriniuose jie gali suteikti formalumo ir taip padėti išvengti marškinių ilgomis rankovėmis dėvėjimo karštomis dienomis.
  • Marškinėliai be rankovių. Šio tipo vyriški marškinėliai yra nepamainomas drabužis karštoms ir saulėtoms vasaros dienoms. Jie bus nepakeičiami sportuojant ar pramogaujant laisvalaikiu. Jie – vieni patogiausių, kadangi visiškai nevaržo judesių ir yra ypač lengvi.
  • Marškinėliai ilgomis rankovėmis. Tokie marškinėliai puikiai papildys jūsų derinį kiek vėsesnėmis dienomis. Su jai ne tik atrodysite stilingai, bet ir jausitės patogiai.

Vyriški marškinėliai – ypač universalus drabužis, kurį galite dėvėti visose situacijose: sportuojant, kiekvienai dienai darbe, laisvalaikiu ir net oficialioms progoms, juos priderinus prie klasikinių kelnių.

Marškinėlių įvairovė tikrai didelė, tačiau nepamirškite rinktis ne tik skirtingų tipų marškinėlius, bet ir nebijoti išsiskirti, apsivilkus ryškesnių spalvų drabužiais. Tokiu būdu kasdien atrodysite skirtingai, nenuobodžiai ir stilingai. Jei abejojate dėl dydžio, spalvos ar marškinėlių tipo, mielai jums padėsime išsirinkti variantą, su kuriuo jausitės patogiausiai ir atrodysite geriausiai.