Rodoma 1–48 iš 207

Vyriški šortai

Stilingi medvilniniai, džinsiniai vyriški šortai internetu. Tai kasdienis ir neįpareigojantis drabužis, puiki apranga atšilus orams kuri leidžia jaustis komfortiškai. Daugumai vyrų tinka lygaus sukirpimo ir sėdmenų srityje prigludę bridžai. Jie primena karinės uniformos kirpimo šortus ir laikomi klasikiniais.

Šortų ilgis turi būti toks, kad jūsų keliai matytųsi arba būtų tik šiek tiek pridengti. Drabužio ilgis turi būti pakankamas, kad visas pasaulis neišvystų privačių vilkinčiojo kūno vietų, bet ir neuždengtų blauzdų. Vidutiniškai šortų ilgis siekia 5 – 7 cm. virš vyro kelių. Jei šortų ilgis iki pusės šlaunies, jie laikomi sportiniais ir tinkami fizinei veiklai, tačiau jokiu būdu ne dėvėjimui mieste, einant į parduotuvę ar restoraną. Verta atsiminti, kad bet kurie šortai vizualiai prideda apimties viršutinei kojų daliai bei sėdmenims. Kadangi nepridengiama apatinė kojų dalis, ji atrodo lieknesnė lyginant su viršutine. Laisvi ir „apdribę“ vyriški šortai vyrams prideda daugiau apimties, tad jei vyras nesiekia padidinti savo sėdmenų ar šlaunų, jam derėtų rinktis griežtesnio kirpimo bei tvirtos medžiagos šortus.

Prie šortų taip pat puikiai tinka marškiniai, tačiau renkantis juos derėtų atkreipti dėmesį į stilių. Kadangi vyriški šortai – kasdienis ir neįpareigojantis drabužis, marškiniai taip pat turėtų būti ne puošnūs. Paprasčiausios taisyklės derinant marškinius su šortais: atsisakykite ilgų rankovių, rinkitės languotus, dryžuotus, ne vienspalvius marškinius, venkite šventinių marškinių stiliaus.
Marškinėliai ir šortai – patogiausias, bet ne stilingiausiai atrodantis derinys. Šiltuose kraštuose, pavyzdžiui, Pietų Afrikoje ar Bermuduose jau įprasta su šortais dėvėti ir švarkus ar griežto kirpimo marškinius. Deja, likusioje pasaulio dalyje ilgos rankovės, palaidinės ir tuo labiau švarkai su šortais neturėtų būti derinami.