Rodoma 1–60 iš 348

Vyriškos kelnės

Vyriškos kelnės – garderobo dalis, kurią tinkamai išsirinkti nėra labai lengva. Jų asortimentas – ypač platus: nuo sportinio iki laisvalaikio tipo kelnių, nuo džinsinės iki medvilninės medžiagos, nuo klasikinių iki kelnių masyviomis kišenėmis.

Rinktis tikrai yra iš ko. Svarbiausia – suprasti, kas labiausiai patinka. Labai svarbu išsirinkti kelnes, kurios ne tik patinka, atrodo stilingai, bet ir tinka jūsų figūrai bei leidžia jaustis komfortabiliai kiekvienoje situacijoje.

Svarbiausi aspektai renktantis

Ne paslaptis, kad renkantis vyriškas kelnes reikia atsižvelgti į daug skirtingų parametrų.

  • Spalva. Vyriškos kelnės jau seniai neapsiriboja santūriomis, klasikinėmis spalvomis. Žinoma, norėdami išsirinkti “saugų” variantą, juodos ar tamsiai mėlynos kelnės bus būtent tokios. Norėdami išsiskirti iš minios ir nebijodami būti pastebėti, galite rinktis ryškių spalvų kelnes – oranžines, šviesiai rudas, žalias ar net kamufliažines;
  • Medžiaga. Kokios medžiagos kelnes rinksitės, priklauso nuo to, kokiam tikslui jas dėvėsite. Jei ieškote kelnių ilgiems pasivaikščiojimams su šunimi ar laisvalaikiui, patariame rinktis variantą, sudėtyje turintį medvilnės. Norėdami griežtesnių kelnių, džinsai ar klasikinio tipo kelnės greičiausiai bus pats tinkamiausias pasirinkimas;
  • Stilistika. Šiuo metu kiekvienas gali atrasti kelnes, atitinkančias norimą stilių: “slim fit” tipo kojas aptempiančios kelnės vyrams tampa vis dažnesniu pasirinkimu kaip ir kelnės žemu klynu ar chino tipo kelnės. Plėšyti džinsai taip pat jau nebe pirmą sezoną yra nepamainomas stiliaus hitas, tad nesuklysite pasirinkdami būtent tokias kelnes.

Pasirūpinkite, kad jūsų spintoje savo vietą turėtų kelnės, skirtos įvairiems gyvenimo atvejams:

  • bent vienos klasikinės kelnės oficialiems renginiams ar susitikimams
  • laisvalaikio tipo kelnės, kurios užtikrins patogumą
  • sportinės kelnės
  • ir iš mados aukštumų niekada neiškrentantys džinsai

Taip būsite tikri, kad turėsite, ką apsivilkti, bet kokiai situacijai. Taip pat rinkdamiesi nepamirškite kokybės – atsižvelkite į medžiagą, iš kurios kelnės pasiūtos. Tai ypač aktualu šiltiems metų laikams – pavasariui ir vasarai, kadangi labai svarbu, kad jūsų oda kvėpuotų ir jaustumėtės gerai.