Rodoma 1–48 iš 114

Vyriški džinsai

Daugelis vyrų savo kasdienybės negali įsivaizduoti be džinsų, kuriuos dėvi ne tik laisvalaikio metu, tačiau ir svarbių susitikimų dienomis. Juk vyriški džinsai kartu su švarku yra ne tik stilingas ir gražus, tačiau taip pat ir labai patogus derinys.

Mūsų kasdien nešiojami džinsai vyrus džiugina daugiau nei pusantro šimto metų. Anksčiau šis patogus drabužis buvo paplitęs angliakasių bei aukso ieškotojų tarpe. Kodėl? Paprasčiausiai stora medžiaga leido apsaugoti drabužį nuo neigiamo aplinkos poveikio, jis ilgai tarnavo.

Tik XX amžiaus viduryje džinsai tapo mados sprendimas. Staiga išpopuliarėja jie jau ne vieną amžių nepraranda savo populiarumo ir juos renkasi labai skirtingi žmonės labai skirtingomis dienomis. Lietuvoje džinsai po truputį pradėjo užkariauti žmonių širdis tik XX amžiaus 7-ajame dešimtmetyje. Turbūt visi puikiai pamename žodžių junginį “importiniai džinsai”. Būtent tokie daugelį lietuvių pasiekdavo ir už Atlanto ir tai paprasčiausiam drabužiui suteikdavo dar daugiau išskirtinumo. Įsigyti drabužį buvo labai sunku, tad nieko keisto, kad tai tapo prabangos simboliu. Visgi, kuomet vakarai mus atvėrė savo duris – žmonės galėjo įsigyti tiek džinsų, kiek tik norėjo. Šiuo metų vyriškų džinsų pasirinkimas labai platus ir net patys išrankiausi ilgai neužtrunką kol ranka jiems labiausiai tinkamus džinsus.

Mes siūlome džinsus kiekvienam vyrui, kuris nori turėti universalų drabužį puikiai tinkantį prie skirtingos aprangos ir kurį galima dėvėti labai skirtingomis progomis. Tie patys džinsai derinami prie skirtingų marškinių atrodo visiškai skirtingai. Būtent čia ir slypi jų universalumas ir būtent iš čia atsirado žmonių meilė džinsams, kuri aktyvi iki šių dienų.

Leiskite sau atrodyti puikiai neįdėdami per daug pastangų. Kartais gražiausia yra tai – kas paprasčiausia. Juk genialumas ir slypi paprastume.