Rodoma 1–60 iš 103

Stlingi šortai vyrams

Kai už lango pradeda šviesti patys pirmieji saulės spinduliai – tiek vyrai, tiek moterys ieško drabužių su kuriais jaustųsi puikiai. Visada norisi atrasti tokį balansą, kuris tenkintų tiek stiliaus poreikius, tiek leistų organizmui jaustis puikiai. Stilingi šortai – visiems, kurie nori, kad kaitriomis vasaros dienomis netektų justi diskomforto.

Šortai – universalus drabužiai tinkantis kaitriomis dienomis. Jie dėvimi prie paprasčiausių marškinukų, prie striukų, kai lauke lyja, prie kiek prabangesnių marškinėlių, kurie padeda puikiai suderinti prabangą kartu su paprastumu. Ne veltui šis universalus vasaros drabužis yra taip mėgstamas. Šortų pavadinimas kilo nuo angliško žodžio short, kuris reiškia trumpą, trumpumą. Tiesa, šiuo metu šortų pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims yra labai platus. Nuo šortukų, kurie vos dengia sėdmenis iki tokių, kurie siekia kelius, dalinai net vadinami bridžais. Patys pirmieji šortai, arba kitaip trumpos kelnės, buvo nešiojamos jau akmens amžiuje. Apie tai išduoda piešiniai palikti ant uolų. Matyti, kad jau tuomet kaitriomis vasaros dienomis vyrai ieškojo drabužio, kuris leistų kojoms kvėpuoti, tačiau tuo pačiu apsaugotų nuo miško tankmės, medžių šakų ir kitų dirgiklių. Nors tuomet šortai atliko tik apsauginę funkciją, o šiuo metu gana daug dėmesio skiriama ir stiliui, tačiau patys šortai mažai kuo pakito. Tai drabužis, kuris tinka ir įžymybei, ir paprastam žmogui. Galbūt tas universalumas ir tuo pačiu paprastumas taip žavi žmones.

Stilingi šortai skirti kiekvienam vyrui, kuris supranta, jog genialumas slypi paprastume. Atrodyti puikiai net ir labai kaitriomis dienomis, kai norisi nieko neveikti, yra labai paprasta ir, svarbiausia, pigu. Jeigu nerandate Jums tinkamiausio modelio – susisiekite. Mūsų tikslas, kad Jūsų poreikiai būtų patenkinti.