Kelnės vyrams

Madingos kelnės vyrams 2022-ais metais

Nors dizainerių pateiktos mados tendencijos yra tik pagalba renkantis darbužius, tačiau daugeliui svarbu kasdien atrodyti madingai. Tai dažnai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. 

Ateinant naujiems metams stiliaus guru pateikia naujas tendencijas, patarimus, kurie gali padėti pasiruošti sezonui. O mes aptarsime 2022-uosius, kurie dar nesibaigė, tačiau jau eina į pabaigą. Kokias kelnes šiais metais buvo siūloma dėvėti norint būti madingu ir kokias dažniausiai rinkosi vyrai?

Sportinė kelnių klasika

Šiais metais, prognozuojama ir kitais, karaliavo sportinės kelnės vyrams, kurios toli gražu nėra skirtos tik judėjimui. Jos apima klasikinių kelnių ir sportinių drabužių derinį. Nors dažniausiai rekomenduojamos kaip laisvalaikio, tačiau tinka ir ėjimui į darbą arba studijas.

Spalvinė gama – gana neutrali. Dažniausiai stilistai skatino rinktis pilkas, tamsiai mėlynas kelnes, vasaros sezonu skoningai atrodė baltos, tačiau reikia nepamiršti, kad jos kur kas reiklesnės, tad svarbu pasirūpinti jų švara.

Žinoma, tokios kelnės vyrams dažnai buvo dekoruojamos masyviomis kišenėmis, kuriose, kaip sakoma – „telpa visas gyvenimas“.

Džinsai vyrams

Galiausiai, dažnas klasikinių-sportinių kelnių akcentas buvo įvairūs užrašai, kurie puošia šlaunų arba blauzdų vietą. Nuo prekinio vardo ir motyvacinių užrašų.

Džinsai yra klasika

Džinsai yra madingi kiekvienais metais, tik dažniausiai kinta smulkmenos, kurios padaro šiuos drabužius tų metų topu. 2022-ųjų metų džinsai vyrams – plėšyti, dažnai su ryškiais akcentais, net blizgučiais, taip pat – trumpesni, iki kulniukų, siauri.

Taip, iš aprašymo galima suprasti, kad šiais metais tokius džinsus rinkosi vyrai, kurie nebijo būti dėmesio centre. Greta jų dažnai yra derinamos ryškios maikutės, akis traukiantis batai, ypač – kedai.

Visgi, svarbiausia, kad vyriškos kelnės tiktų ir patiktų vyrai. Kad ir kaip mados keičiasi ir tobulėja, tačiau klasikiniai, tradiciniai, dažniausiai pieštuko formos džinsai su aukštu liemeniu – tinka kiekvienam vyrui nepriklausomai nuo jo figūros. Ir šiais metais, ir kitais – tai yra geras pasirinkimas kasdienai bei ėjimui į darbą, studijas, pramogas.

Vyriški džinsai

Ryškių spalvų kelnės

Taip pat šiais metais vyrai buvo skatinami rinktis ryškių spalvų kelnes, kurios traukia akis. Žinoma, ne tik kelnes, tačiau ir kitus drabužius. Lietuvos stilistai apskritai ir vyrus, ir moteris drąsina rinktis drabužius, kurie yra ryškių spalvų, margi. Toli gražu ne kiekvienas ryžtasi tokius rengtis, tačiau Lietuvos klimatas nemažą dalį metų yra tamsus bei niūrus, tad pozityvių spalvų drabužiai labai pagyvina nuotaiką ne tik jų dėvėtojui, tačiau ir aplinkiniams.

Dažniausiai buvo ir vis dar yra siūlomos ryškios laisvalaikio kelnės vyrams, taip pat, sportinės, kurios dažniausiai yra medvilninės, tad ne tik gražios, tačiau ir patogios.

Ryškūs džinsai rinkoje pasitaiko rečiau, kadangi tiesiog mažesnis žmonių skaičius juos perka, o kad ir kokios mados, tačiau gamybą siūlo rinka.

Svarbiausia, kad tiktų ir patiktų Jums

Pasikartosime, kad kelnių mados kinta, jos atsinaujina, vėl sugrįžta – sukasi ratu. Tačiau kad ir kokios yra madingos šiuo metu – svarbiausia, kad jos patiktų tam žmogui, kurias dėvi. Jis turi su jomis turi jaustis gerai, žinoma, kasdien pasitikėti savimi.

Vyriškos kelnės

Dėl to, domėtis madomis – tikrai verta. Tai yra įdomu. Gali būti, jog Jūsų skonis ir mados – sutaps. Tačiau svarbiausia yra rinktis tokias kelnes, kurios artimos jūsų estetiniam suvokimui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.