POLO marškinėliai

Polo marškinėliai – vasaros drabužis numeris vienas

Puikus oras džiugina ne tik gera nuotaika bei dažniau pasirenkamomis aktyviomis veiklomis, tačiau taip pat ir galimybe kasdien rengtis taip, kaip tik norite, taip, kaip Jūsų fantazija leidžia ir kaip Jums labiausiai patinka.

Tiesa, kai kurių fantazija yra tokia laki, kad reiktų labai daug skirtingų drabužių, kad pavyktų kasdien atrodyti iki mažiausių smulkmenų taip kaip norisi. Kur kas paprasčiau įsigyti universalius drabužius, kurie lengvai derinami prie bet kokių kitų rūbų. Ir polo marškinėliai yra viena iš galimybių.

Polo marškinėliai vyrams – klasika

Polo marškinėliai dažniausiai rekomenduojami vyrams. Žinoma, yra nemažai modelių skirtų ir moterims, tačiau būtent vyriškų modelių yra daugiau, kadangi jie padeda atrodyti ne tik solidžiai, tačiau ir „išlaikyti“ laisvumą. Toks universalus derinys suteikia galimybę kasdien turėti ką apsirengti. Ir tokiu atveju, kai norisi rinktis labiau klasikinio stiliaus derinius, ir tokiu atveju, kai ieškoma kažko paprastesnio, pavyzdžiui, einant į parką.

Polo vyriški marškinėliai tinka greta klasikinių kelnių, kurios suteikia vizualiai klasikinį stilių. Tokiu atveju dažniausiai siūloma rinktis pastelinių atspalvių drabužius, kurie išlaiko vizualinę harmoniją, tačiau per daug netraukia akių.

Vyrams, kurie nebijo būti drąsūs, dažniausiai siūlome rinktis ryškesnių spalvų polo marškinėlius, kurie ne tik kad patraukia aplinkinių akis, tačiau dažniausiai ir skatina džiaugtis, kad yra tokių stilingų ir tuo pačiu kasdien taip puikiai atrodančių vyrų.

Derinti polo marškinėlius vyrams yra gana paprasta ir prie džinsų, ir prie šortų – bet kokių kitų kelnių, net prie kombinezono, kurie vadinami 2022-ųjų vasaros top‘u. Svarbiausia yra išlaikyti stilistinę harmoniją ir tuo pačiu derinti akcentus.

Marškinėliai tinka ir moterims

Kaip jau minėjome, dažniausiai polo marškinėliai yra siūlomi vyrams. Juokais sakoma, kad paprasčiausiai vyrai kur kas mažiau dėmesio skiria drabužių pasirinkimui, tad jiems dažniausiai stengiamasi pasiūlyti tokius, kurie yra universalūs ir juos paprasta derinti. Tuo tarpu moterys iš polo marškinėlių gali sugalvoti kur kas įdomesnių derinių.

Vėlgi, polo marškinėliai moterims yra labai įvairių spalvų, tad esame tikri, kad kiekviena ras tokį modelį, ir tokių gamų drabužį, kuris jai labiausiai tinka ir patinka. Nuo labai ryškių iki pastelinių, margų, polo marškinėlių su užrašais, kurių derinimas prie kitų drabužių yra tikras malonumas, o ne darbas.

Taigi, pirmiausia derinti galima prie sijono. Priklausomai nuo to, koks bus pasirinktas – pavyks sukurti tiek klasikinį, tiek laisvesnį stilių. Polo marškinėliai lengvai derinami ir prie šortų, kelnių. Tiek prie klasikinių kelnių, kurios dažniausiai dėvimos darbe, tiek prie džinsų, kurie gali būti plėšyti. Išties, derinti šiuos marškinėlius prie bet kokio tipo drabužių tikrai yra gana paprasta. Tereikia kuo daugiau fantazijos ir tuo pačiu nebijoti.

Atsiminkite, kad vasara yra tas metas, kai galima paprasčiausiai kurti stiliaus derinius, kadangi paprasta sluoksniuoti ir tuo pačiu paprasta pabrėžti tas kūno vietas, kurios Jums atrodo labiausiai vertos aplinkinių dėmesių.

Marškinėlių pasirinkimo gairės

Nors renkantis šio stiliaus marškinėlius dažniausiai minime spalvą, tačiau tai tikrai nėra vienintelis arba svarbiausias aspektas, kuriam reikia skirti dėmesio. Pateiksime kelias gaires, kurios galbūt kiek sukonkretins Jūsų paieškas.

  1. Taigi, svarbi spalva.
  2. Rinktis reikia pagal dydį.
  3. Taip pat ir pagal medžiagą.
  4. Žinoma, pagal modelį.
  5. Pagal tai, kokios lyties žmogui marškinėliai kurti.
  6. Kokio jie ilgio.
  7. Kokio modelio.
  8. Bei įvertinti kitas smulkmenas.

Būkite visada pasiruošęs atrodyti stilingai ir turėkite savo spintoje bent jau kelis skirtingų modelių polo marškinėlius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.