Populiariausi drabužių raštai pavasaris – vasara 2015

Marga, raštuota ir spalvinga apranga yra puikus būdas pagyvinti savo drabužių spintą pavasario vasaros sezono metu, kokie gi raštai šį sezoną yra madingiausi. 

Vienas iš pagrindinių ir svarbiausių dalykų, kuri reikėtų paminėti, derinant raštuotus drabužius yra tas, kad jie, būdami margi, sukuria labai stiprų ir ryškų akcentą. Dėl šios priežasties, jūsų kuriamame aprangos derinyje turėtų būti tik vienas margas ir raštuotas drabužis. Vienintelė išimtis yra kostiumas, kuriame bus dvi ar trys vienodai raštuotos aprangos dalys.

Taip pat svarbu nebandyti vilkėti to, kas jums nepatinka. Raštuoti drabužiai yra pakankamai liberalus pasirinkimas, todėl tikrai ne kiekvienam gali patikti. Nepirkite jų vien dėl to, kad jie šiuo metu yra madingi – geriau įsigykite ką nors, kas jums patiks ir tiks.

Visgi, jeigu nusprendėte surizikuoti ir pabandyti kažką naujo, šis straipsnis turėtų padėti jums išsirinkti vieną ar kelis jums patinkančius raštus.

Taigi, pagrindiniai šio sezono raštai yra šie:

Dideli langeliai (windowpane).
Juostos ir dryžiai.
Gėlės ir augalija.
Apranga su dideliais langeliais (windowpane)

Įsivaizduokite gerokai išdidintą sąsiuvinį langeliais ir suprasite kaip atrodo windowpane raštas. Tai dažniausiai vienos spalvos medžiaga, kuri horizontalių ir vertikalių kontrastuojančios spalvos linijų pagalba yra padalinta į langelius.

Dažniausiai windowpane raštas yra naudojamas labiau formaliuose drabužiuose – kostiumuose, švarkuose ar kostiuminio kirpimo kelnėse. Jis gali būti vos matomas arba ypač ryškus – nuo to priklauso, kaip prie jo reikės derinti likusias aprangos dalis.

Languoti kostiumai
Jeigu norite stilingo ir išskirtinio kostiumo, tuomet įsigykite jį su windowpane raštu. Ryškesnis ar mažiau matomas raštas garantuos, kad su savo apranga jūs išsiskirsite iš minios. Svarbu nepamiršti, kad kostiumas su tokiu raštu sukuria pakankamai ryškų ir stiprų akcentą, todėl į tai reikėtų atsižvelgti derinant prie jo marškinius ir kaklaraištį su fantazija.

Languotos kelnės ir švarkai
Kelnės ir švarkai dažniausiai turi ryškesnį windowpane raštą nei kostiumas, kadangi jūsų kuriamame ansamblyje tai bus vienintelis drabužis, turintis stiprų akcentą. Dėl šios priežasties likusios aprangos dalys turėtų būti parinktos neutralių spalvų ir neturinčios raštų.

Dryžuota apranga
Dryžuoti drabužiai vyrams šį sezoną yra ypač madingi. Pradedant paprastais marškinėliais ir baigiant megztiniais – visur jų galima surasti. Pats raštas taip pat varijuoja nuo klasikinio tamsiai mėlynų ir baltų juostų iki įvairiaspalvių, skirtingo pločio ar su ornamentais.

Kadangi juostos dažniausiai būna pakankamai ryškios, tai prie jų, kaip ir prie kitų raštuotų drabužių, reikėtų parinkti vienspalves, neutralias aprangos dalis.

Apranga su gėlių raštu
Apranga su gėlių raštu, ko gero, sukels daug diskusijų, tačiau reikėtų pasistengti į tai žiūrėti šiek tiek lanksčiau, nes kai kurie aprangos deriniai atrodo tikrai šauniai ir stilingai. Gėlių ir augalų motyvai iš ties atrodo labai vasariškai ir sukuria gražų ir stiprų aprangos akcentą.

Gėlėti marškiniai
Marškiniai yra vieni iš dažniausiai su gėlių ar augalų raštu sutinkami drabužiai. Nuo vos matomų, iki ryškių spalvotų ir margų – marškinių galima surasti su labai įvairiais raštais.

Ši raštų ir spalvų gausa leis gerokai lengviau surasti sau patinkančius marškinius. Jeigu norite kažko mažiau margo ir labiau konservatyvaus, galite pasirinkti tamsesnius su vos matomu gėlių raštų marškinius, o, jeigu norite kažko stipresnio, įsigykite spalvotus, gėlių žiedlapiais išmargintus marškinius.

Gėlėti marškinėliai ir šortai
Be abejo, be marškinių galima surasti ir kitų drabužių, kurie bus išmarginti gėlių ir augalų raštais: marškinėliai, polo marškinėliai, šortai ar kelnės. Tačiau, kad ir kurį iš jų įsigytumėt, nepamirškite, kad prie jo derinamos kitos aprangos dalys turėtų būtų be raštų ir neutralių spalvų. Akcentas turi būti, tačiau ne per didelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.