Kaip derinti marškinėlius ir šortus

Trumpų rankovių ir šortų gidas vasarai

Vasara drabužių parduotuvių lentynos pasipildo naujomis, akį traukiančiomis marškinėlių trumpomis rankovėmis ir šortų kolekcijomis. Tačiau ar žinote, kad tai, kas gražiai atrodo parduotuvėje, nebūtinai gražiai atrodys, kuomet vilkėsite jūs?

Taigi, šios savaitės straipsnis ir bus ne apie tai, kokie marškinėliai ar šortai yra madingi, tačiau apie tai, kaip jie turėtų atrodyti vilkimi jūsų. Paprastos taisyklės ir patarimai padės jums išsirinkti tokius drabužius, su kuriais atrodysite gražiai ir stilingai.

Taigi, keturi pagrindiniai vasarai skirti drabužiai:

1. Marškiniai trumpomis rankovėmis
2. Polo marškinėliai
3. Vyriški marškinėliai trumpomis rankovėmis
4. Vyriški šortai

Marškiniai trumpomis rankovėmis

Jei norite, kad vilkėdami šiuos marškinius atrodytumėte stilingai ir gražiai, privalote atkreipti į keletą svarbių dalykų, kurių nepaisymas nepataisomai sugadins jūsų sukurtą aprangos derinį.

Marškinių rankovės
Tai pati problematiškiausia marškinių trumpomis rankovėmis vieta. Labai dažnai galima pamatyti vyrus vilkinčius marškinius trumpomis rankovėmis, kurios yra ir per ilgos, ir per plačios.

Tinkamą rankovių ilgį pamatuoti yra labai paprasta – tai yra maždaug pusė atstumo nuo tos vietos, kur pasibaigia jūsų petys iki kur prasideda alkūnė. Būtent toks turėtų būti maksimalus šių marškinių rankovių ilgis. Viskas gerai, jeigu rankovės bus trumpesnės, tačiau marškinių, kurių rankovės bus ilgesnės, geriau nepirkti.

Rankovių plotis taip pat yra ta vieta, kuri gali visiškai sugadinti jūsų išvaizdą. Jos neturi būti tokio pločio, kad būtų galima įkišti dvejas savo rankas, kadangi tokiu atveju jos atrodys tikrai labai negražiai ir pūpsos išsikišusios į šonus. Rankovės turi būti gerokai siauresnės. Visiškai nebūtina, kad jos aptemptų jūsų rankas – jos gali būti ir šiek tiek platesnės.

Beje, norėdami savo marškiniams sukurti papildomo akcento, galite šiek tiek atraitoti jų rankoves. Tokiu būdu ir atrodysite stilingai, ir šiek tiek jas patrumpinsite, jeigu jos bus jums šiek tiek per ilgos. Žinoma, šis patarimas vertingas tik tuomet, kai marškinių rankovių plotis yra tinkamas. Per plačios atraitotos marškinių rankovės stiliaus tikrai nepridės.

Marškinių dydis ir ilgis
Nors didelė dauguma marškinių trumpomis rankovėmis yra skirti juos vilkėti nesukištus į kelnes, tačiau tai tikrai nereiškia, kad galima nekreipti dėmesio į jų dydį. Jie lygiai taip pat, kaip ir sukišti į kelnes marškiniai, turi gražiai gulėti ant jūsų kūno ir nepūpsoti išsikišę į šalis.

Marškinių ilgis taip pat svarbus dalykas, kuris nurodo, ar marškinius reikia susikišti į kelnes, ar palikti juos nesukištus. Nepamirškite į tai atkreipti dėmesį.

Vyriški marškiniai trumpomis rankovėmis internetu pigiau
Vyriški marškiniai trumpomis rankovėmis

Polo marškinėliai

Nemaža dalis problemų, kurios yra matomos vilkint marškinius trumpomis rankovėmis, yra aktualios ir polo marškinėliams.

Polo marškinėlių rankovės
Polo marškinėlių rankovių ilgis irgi kartais būna toks, kad jos beveik siekia alkūnes. Taip, galima juos nunešti siuvėjui, kad jis patrumpintų rankoves, bet gal geriau paieškoti tokio modelio, kuris jums tiktų ir be pataisymų.

Čia galioja ta pati taisyklė kaip ir marškiniams trumpomis rankovėmis, tačiau polo marškinėliai atrodys dar gražiau, jeigu jų rankovės bus keliais centimetrais trumpesnės, nei maksimalus galimas ilgis.

Su rankovių pločiu problemų čia būna mažiau, kadangi didelė dalis jų rankovės gale turi tampesnę, siauresnę medžiagos juostą, kuri gražiai aptempia ranką, o ir apskritai, polo marškinėlių rankovės yra gerokai siauresnės, nei marškinių.

Žinoma, galima surasti ir tokių modelių, kurių tokios siauresnės juostos neturi, tačiau, dažniausiai, jų rankovės irgi nebūna labai plačios. Svarbiausia, kad jos neplevėsuotų atsikišusios į šonus.

Polo marškinėlių dydis ir ilgis
Polo marškinėliai turėtų būti dar šiek tiek siauresni, nei marškiniai trumpomis rankovėmis. Šiuo atveju slim-fot modelis ne visuomet tai ir reiškia, kadangi galima surasti tokių marškinėlių, kurie ir ties krūtine, ir ties liemeniu būna to paties pločio. Dėl šios priežasties juos būtinai reikia matuotis ir įsitikinti, kad nugaroje ir šonuose nėra medžiagos pertekliaus.

Su polo marškinėlių ilgių kartais irgi būna problemų. Kai kurie gamintojai juos gamina iš ties labai ilgus, todėl juos geriau reikėtų vilkėti sukištus į kelnes ar šortus. Jeigu toks stilius jums nepatinka, tuomet ieškokite trumpesnių marškinėlių, nes šie neatrodys labai gražiai, jei nebus sukišti.

Jeigu nuspręsite polo marškinėlius vilkėti sukištus į kelnes, tuomet ypač svarbu, kad jie nebūtų per platūs, kadangi kitaip jie pūpsos išlindę į šonus ir atrodys labai negražiai.

Polo marškinėliai vyrams
Polo marškinėliai vyrams

Marškinėliai trumpomis rankovėmis

Vyriškų marškinėlių trumpomis rankovėmis pasirinkimas vasaros metu yra ypač gausus. Tačiau, nepriklausomai nuo to, kokius juos įsigysite, jiems irgi galioja tam tikros taisyklės ir gairės.

Marškinėlių rankovės
Vėlgi, labai svarbu atkreipti dėmesį į rankovės. Tiek jų ilgį, tiek jų plotį. Šie marškinėliai neturi rankovių gale siauresnių, tamprių medžiagos juostų, todėl vienintelis atvejis, kada jie aptemps jūsų rankas, bus tuomet, kai jos bus gerokai platesnės. Tai tikrai nėra blogai ir šie marškinėliai atrodys iš ties labai gražiai, jeigu turite gražias ir raumeningas rankas.

Visgi, vidutinio pločio rankoms rankovės beveik visuomet bus šiek tiek platesnės. Svarbu išlaikyti gražią proporciją tarp jų ilgio ir pločio ir tuomet marškinėliai tikrai atrodys gražiai. Prisiminkite, kad rankovės neturi nei plevėsuoti, nei siekti jūsų alkūnių.

Marškinėlių dydis ir ilgis
Labai svarbu pasirinkti tinkamą marškinėlių dydį, kuris tikrų jūsų figūrai.

Jeigu esate lieknas, pasirinkite siauresnius, tačiau neaptempiančius jūsų kūno marškinėlius. Jeigu pasirinksite juos per siaurus, tuomet jie bus apsitempę ir pabrėš jūsų lieknumą. Priešingas – per plačių marškinėlių pasirinkimas – taip pat neatneš jokios naudos, kadangi jie tiesiog kabės ant jūsų kaip ant pakabos.

Jeigu, priešingai, esate sportuojantis ar stambesnio kūno sudėjimo, vistiek pasirinkite marškinėlius tokius, kurie nebūtų nei gerokai per dideli, nei per maži. Jeigu turite šiek tiek viršsvorio, tuomet per platūs marškinėliai tai tik dar labiau pabrėš. Jeigu sportuojate, tuomet per maži marškinėliai apsitemps per visur ir tikrai neatrodys gražiai. Be to, su jais taip pat nebus ir patogu.

Atkreipkite dėmesį ir į marškinėlių ilgį – jie turėtų pilnai uždengti jūsų diržą, tačiau neturėtų tęstis toliau, nei kelnių ar šortų užtrauktukas.

Marškinėlių kaklo forma
Klasikiniai, taip vadinami crew neck kaklo formos marškinėliai, tiks beveik bet kurio kūno sudėjimo vyrams. Venkite jų nebent tuomet, jeigu turite ypač plačius pečius, kadangi jie tik dar labiau juos pabrėš ir sukurs disproporciją tarp jūsų pečių bei krūtinės ir liemens.

Platesnių pečių vyrams puikus sprendimas bus V formos kaklą turintys marškinėliai. Jeigu turite siaurus pečius, tuomet marškinėlių, su šios formos kaklu būtų geriau vengti. Jums puikiai tiks tie, kurie turi crew neck formos kaklą.

Vyriški marškinėliai trumpomis rankovėmis
Vyriški marškinėliai trumpomis rankovėmis

Šortai

Šis, puikiai tinkantis karštiems vasaros orams drabužis, irgi turi tam tikras taisykles, kurių reikėtų laikytis, jeigu norite atrodyti gražiai ir stilingai.

Šortų ilgis ir plotis
Pirmiausiai reikėtų paminėti, kad šortai, kurie yra skirti žaisti krepšinį ir šortai, kurie yra skirti vaikščioti lauke, yra du skirtingi dalykai. Tai, kas tinka sporto salėje, dažniausiai, visiškai netiks lauke.

Pirma, dažniausiai sutinkama problema, yra vyriškų šortų ilgis. Taisyklės yra labai paprasta – jie turi būti bent jau keli centimetrai virš kelių. Ne ties keliais, ne žemiau kelių, o virš kelių.

Jeigu, visgi, turite ilgesnius šortus, tuomet šią problemą galite pabandyti išspręsti juos atraitodami. Tačiau, jeigu šortus atraitojus vieną ar du kartus jie vis dar per ilgi, tuomet arba teks įsigyti kitus, arba šiuos nukirpti, ir tik tada atraitoti.

Jeigu su šortų ilgiu viskas gerai, tuomet patikrinkite, ar jie yra tinkamo pločio. Šortai neturėtų nei aptempti jūsų šlaunų, nei būti per platūs. Per siauri šortai bus nepatogūs, o per platūs tik dar labiau pabrėš jūsų plonas kojas.

Su šortais avimi batai
Jei avėsite uždarą apavą – batus, sportinius batelius, tuomet nepamirškite mūvėti nematomų kojinių. Jeigu avėsite atvirą apavą – basutes, šlepetes (šias avėkite tik paplūdimyje ar prie baseino), tuomet nemūvėkite jokių kojinių.

Vyriški šortai internetu
Vyriški šortai internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.