Vyriškas švarkas

Vyriškas švarkas: derinimas akcentai ir stilius!

Kokybiškas švarkas Jūsų stiliui gali suteikti daugiau elegancijos, išskirtinumo bei solidumo. Sakoma, kad bent po vieną gerą švarką savo spintoje turi turėti kiekvienas vyras, o dar geriau, kai tų švarkų yra net keli. Tokiu atveju priklausomai nuo progos galima juos keisti, derinti vis prie kitų akcentų, galiausiai, „pataikyti“ į etiketą.

Vyriški švarkaiJeigu šiuo metu renkatės kaklaraištį arba ieškote švarko, kuris labiausiai tiktų prie Jūsų tinkamiausio kaklaraiščio – tokiu atveju siūlome juos vertinti kartu. Svarbiausias yra švarko atlapo plotis. Suprantama, kad kuo atlapas yra platesnis – tuo ir kaklaraištis turi būti platesnis, kadangi taip vizualiai viskas atrodys skoningiau. Vidutinio platumo kaklaraištis siekia apie 8 cm.

Taip pat oficialiose vietose labiausiai rekomenduojamas tamsesnių spalvų kaklaraištis, kuris taip pat dažniausiai derinamas ir prie tamsesnės spalvos švarko. Žinoma, spalvine prasme jie neturi, negali būti vienodo tono. Geriausia, kai švarkas yra šviesesnis nei kaklaraištis.

Varlytės tinka tikrai ne prie visų švarkų, tad ieškodami jos – daugiausia dėmesio skirkite modeliui. Pačios varlytės dažniausiai laikomos lengvumo, paprastumo simboliu, tad prie jų gražiausiai atrodo lengvai krentantys, paprasto, minimalistinio modelio švarkai. Vėlgi, daugiau dėmesio skirkite atlapams, kadangi jų dydis vizualiai lemia ir labiausiai tinkamo dydžio varlytės pasirinkimą.

Švarkai vyrams

Ne visi žino ir ne visi gali pagalvoti apie tai, kad tinkamiausio švarko pasirinkimas yra neatsiejamas ir nuo diržų. Vėlgi, jie tarpusavyje turi derėti, tačiau tai dar nereiškia, kad jie turi būti vienodi. Priešingai, būtent vienodos spalvos drabužio bei aksesuaro pasirinkimas yra netinkamas tonas. Žinoma, suderinti galima, tačiau dažniausiai – labai keblu. Geriausia rinktis švarkus, kurie yra šiek tiek šviesesni už Jūsų mėgstamiausią diržą. Pagal etiketą – jis turi būti tamsesnis nei dėvimas švarkas.

Kokios spalvos švarkus geriausia turėti savo spintoje? Jeigu galite sau leisti įsigyti bent jau kelis geros kokybės švarkus – tokiu atveju siūlome juodą, mėlyną ir pilką. Tačiau jeigu galite pirkti tik vieną – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra mėlynas. Paprasčiausiai jis tinka beveik visais atvejais, puikiai atrodo, galiausiai, nesunkiai priderinamas prie kelnių bei kitų akcentų. Klaidingai galvojama, kad būtent juodi švarkai universaliausi. Ne, daugeliui švenčių jie yra per tamsūs. Geriau yra įsigyti mėlynus, kurie tikrai tinka daugeliui švenčių pasipuošti.

Taip pat spintoje siūlome turėti kelių skirtingų spalvų marškinius. Tokiu atveju tas pats švarkas su skirtingais marškiniais atrodys vis kitaip, tad ir Jūsų stilius varijuos.

Švarkas vyrui

Geriausia, kai švarkai turi vieną arba dvi sagas. Tokiu atveju jie visada atrodys solidžiai ir puikiai tiks bet kokio sudėjimo vyrams. Galiausiai, skoningiausiai atrodo prasegtas švarkas. Žinoma, tam tikrose vietose tonas reikalauja jį užsisegti, tačiau laisvesnėse vietose siūlome laikyti prasegtą ir derinti gražius akcentus: kaklaraiščius, peteliškes, fantazijas ir t.t. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.