vyriški marškinėliai ir jų tipai internetu pigiau

Vyriški marškinėliai ir jų tipai.

Vyriški marškinėliai ir jų tipai

Vyriški marškinėliai ir jų tipai. Vyrą be marškinėlių galima prilyginti moteriai be rankinės. Tai būtina aprangos dalis, kuri dera prie visko: laisvalaikio aprangos, oficialaus įvaizdžio ar neeilinei šventei skirto drabužių derinio. Tenka pripažinti, kad marškinėliai vyrams stebina savo stilių, kirpimų bei formų gausa, o kasmet besikeičiančios tendencijos vos paveja viena kitą. Tačiau yra keletas marškinėlių tipų, kuriuos privalote turėti savo spintoje.

Polo marškinėliai

Polo marškinėliai – nesenstanti klasika, kuri iš pradžių buvo geriau žinoma, kaip tenisui ar golfui skirta aprangos dalis, dabar vyrų pamėgta bei dėvima ir oficialiuose renginiuose bei kasdieną. Populiariausi polo marškinėliai vyrams – vienspalviai, sodrių arba visiškai šviesių atspalvių. Šiuo metu populiarėja ir raštais, linijomis marginti, skirtingos apykaklės medžiagos bei spalvos marškinėliai. Polo marškinėliai labiausiai tinka kiek liesesnių formų vyrams, nes jų detalės padeda vizualiai apsunkinti viršutinę kūno dalį.

Vyriški marškinėliai su piešiniais

Šis tipas labai panašus į marškinėlių su užrašais, tačiau labiau orientuotas į piešinius, grafinius spaudinius ir pan. Tai gali būti modelio nuotrauka, mėgstamo žaidimo logotipas, militaristiniai motyvai ir t. t. Marškinėliai su piešiniais yra skirti laisvalaikiui ir labai dera prie džinsų, laisvų šortų bei sportinių batelių, o visas jų žavesys – tai, jog jie suteikia žaismingumo bei gali atspindėti Jūsų charakterį. Tokie vyriški marškinėliai niekada neleis Jums atrodyti ar jaustis nuobodžiai.

Asimetriški marškinėliai

Šiuo metu itin populiarūs asimetriški, neeilinio modelio vyriški marškinėliai. Jie pasižymi ilgesniu galu, priekiu arba įstrižai, apvalainai suformuotu kirpimu. Tokie marškinėliai skirti nebijantiems išsiskirti ir geriausiai dera prie siauresnių ar plėšytų džinsų, nes pastarieji leidžia jiems dailiai priglusti ir atsiskleisti kiek kitokiai, įdomesnei formai.

Sportiniai marškinėliai

Nemaža dalis vyrų – užkietėję sporto aistruoliai, todėl savo garderobe jie visada laiko marškinėlius su mėgstamos komandos ženklu, dievinamo žaidėjo numeriu ir pan. Tokie marškinėliai dažniausiai vilkimi per rungtynes, sportuojant ar keliaujant į barą su draugais. Sportinių marškinėlių reikšmė – labiau simbolinė, tačiau daugelis tokio pobūdžio prekių gamintojų stengiasi tai derinti ir su stiliumi bei patogumu, todėl juos galite drąsiai rinktis ir keliaudami į pasimatymą ar naktinį klubą.

Sportiniai marškinėliai

Marškinėliai su užrašais

Atėjus šiltajam metų laikui, vyrai pradeda eksperimentuoti marškinėlių užrašais. Dažniausiai jie būna linksmi, sukeliantys šypseną arba sakantys kažką svarbaus. Tai puikus būdas ne tik atrodyti stilingai, bet ir išreikšti savo idėjas, užmegzti temą pokalbiui, todėl smagūs bei išradingi vyriški marškinėliai su užrašais privalo atsidurti kiekvieno vyro spintoje.

Marškinėliai su V kaklu

Marškinėliai vyrams su V kaklu – į madą sugrįžusi tendencija, tinkanti kuriant formalų ar kasdienišką įvaizdį. Nebijantys demonstruoti savo kūną ir keliaudami į vakarėlius ar panašius, laisvesnės aprangos reikalaujančius renginius – renkasi itin gilias V iškirptes, suteikiančias pasitikėjimo savimi bei seksualumo. Kiek solidesnis, tačiau akį traukiantis variantas – nedidelė V iškirptė, kuri tinka tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis sumodeliuotiems marškinėliams.

Vyriški marškinėliai ir jų tipai buvo ir bus aktualūs visada šiuolaikiniam vyrui.

Baltos spalvos marškinėliai vyrams Deep

Rožiniai marškinėliai vyrams Deep

Juodos spalvos marškinėliai Deep

Peržiūrėkite marškinėlių katalogą, turime puikių pasiūlymų
Daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.