VYRIŠKOS žieminės STRIUKĖS ALASKA atsiradimas internetu

Vyriškos žieminės striukės ALASKA

Vyriškos žieminės striukės Alaska, tai universali apranga, apsauganti nuo vėjo, lietaus, bei sušildanti žvarbesnę dieną. 

Vyriška žieminė striukė Alaska

„ALASKA“ – striukė su dideliu autoritetu ir nepriekaištinga reputacija dalykuose, kurie sugeba padovanoti žmogui šilumą ir ištikimą, ilgą tarnybą. Prabėgo jau virš 60 metų, nuo to laiko, kai ją atrado, o jos populiarumas ir aktualumas tik auga. Tai suteikia galimybę teigti, kad „Alaska“ – vienas iš tų žmonijos išradimų, kurių paprastumas ir patogumas perkelia ją už mados ribų ir laiko.

Yra kelios „Alaskos“ atsiradimo versijos

● Pagal pirmąją, striukę sugalvojo ir išleido amerikiečiai savo kariniams pilotams. Patogi reguliavimo sistema suteikdavo galimybę dėvėti striukę ir kai šaltis nedidelis, ir kai termometras rodo iki -50℃ laipsnių. Vyriškoms striukėms pirmiausia naudojo standartinį nailoną, kurį praėjusio šimtmečio 70-aisiais metais pakeitė į medvilnę su nailono siūlais. Tuo pačiu metu atsirado ir ryškiai oranžinės spalvos originalus pamušalas, kad patekęs į avariją pilotas būtų matomas gelbėtojams.

● Antrieji teigia, kad striukes siuvo japonai žvejams, kuriems reikėjo saugotis nuo stipraus vėjo ir šalčių laivuose.

Vienareikšmiškas ir neginčijamas faktas“Alaskos” dizainas aiškiai nukopijuotas iš viršutinių šiaurinių tautų – eskimosų rūbų.

Pagal pagrindinę versiją – “Alaskos” istorija prasidėjo XX amžiaus 50-aisiais metais. Tuo metu karinės įrangos kūrėjai jau ieško būdų atsispirti žemoms temperatūroms. Reikėjo sukurti universalią vyrišką striukę, kuri apsaugotų ir nuo vėjo, ir nuo šalčio, ir nuo drėgmės.

Alaska – Snorkel Parka

Visame pasaulyje ši striukė yra žinoma pirmiausiai kaip “Snorkel Parka”, turinti ypatingą gobtuvo formą. Užsegta striukė visiškai uždaro veidą ir apsaugo nuo bet kokių nemalonių orų, nesvarbu, ar tai šoninis vėjas ar sniegas.

– Nuo 1960 metais prasidėjo “Alaskų“ aukso amžius. Iš karo pasaulio vyriškos striukės parka prasiskverbia į plačias mases ir akimirksniu tampa tūkstančių žmonių mėgstamiausiu drabužiu. Daugelis gamintojų kopijuoja specifinį striukės siluetą, pridedant įvairovės į įprastą žalią gamą.

– 70-ųjų metų pabaigoje parka tampa tikra liaudies striuke. JAV ir Didžiojoje Britanijoje jas dėvi visi, nuo mažų iki didelių. Prieinamos kainos ir praktiškumo santykis sukuria aplink parką neigiamą pigių drabužių įvaizdį, todėl 80-aisiais metais šių vyriškų striukių „bumas“ praeina.

– Tačiau 90-aisiais metais vyriškos žieminės striukės Alaska vėl pradėjo užkariauti pradinį populiarumą. Šiais laikais „Alaska“ striukių mada grįžo ir tai suprantama.

Vyriškos žieminės striukės ALASKA funkcionalumas ir nostalgiškos nuotaikos, o taip pat karaliaujantis podiumuose stilius „military“, iškėlė ją į mados viršūnę.

Išsirinkite tai, kas labiausiai tinka jūsų figūrai mūsų internetinėje parduotuvėje ir atrodykite stilingai.

Peržiūrėkite vyriškų žieminių striukių katalogą, turime puikių pasiūlymų
Daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.